Začátek HTML stránky

Město v dalším období povedou stávající starosta i místostarostka

Ustavující zasedání Zastupitelstva města Nový Bor, které se konalo ve středu 19. listopadu v prostorách novoborské radnice, potvrdilo ve funkcích stávajícího starostu i místostarostku. Město tak v dalším volebním období povede úspěšný tandem Jaromír Dvořák (Starostové pro Liberecký kraj) a Stanislava Silná (SNK Evropští demokraté -Nový Nový Bor).

 

Volbu starosty, místostarosty, členů rady města, slib zastupitelů či volbu členů jednotlivých výborů zastupitelstva mělo na programu ustavující zasedání Zastupitelstva města Nový Bor. Své první schůze v nadcházejícím čtyřletém období se zúčastnilo dvacet z jednadvaceti nově zvolených zastupitelů. Ti pak v tajné volbě jednohlasně potvrdili, že starostou města i nadále zůstane Jaromír Dvořák a funkci místostarostky bude zastávat Stanislava Silná. Tato jednoznačná volba pak vyvolala potlesk nejen mezi zastupiteli, ale i u přítomné veřejnosti.

 

„Je pro mě čest stát v čele města Nový Bor. Máme před sebou ještě mnoho práce a věřím, že se nám společným úsilím podaří dosáhnout cílů, které jsme si vytyčili. Jednou z priorit pro nadcházející období pak bude další etapa rekonstrukce historického centra města,“ pronesl Jaromír Dvořák. Na jeho slova navázala Stanislava Silná. Ta sdělila, že jejím záměrem je vytvořit v Novém Boru takové podmínky a prostředí, které bude vyhovovat širokému věkovému i sociálnímu spektru obyvatel.

 

Během ustavujícího zasedání zastupitelů byla zvolena také sedmičlenná Rada města Nový Bor. Jejími členy od nynějška jsou Jaromír Dvořák, Stanislava Silná, Břetislav Chlup (SLK), Viktor Novotný (SNK), Boris Rýdl (SLK), Jiří Janás (ČSSD) a Michal Vlček (SLK).

 

K dalšímu jednání se zastupitelé sejdou již ve středu 26. listopadu.

 

Záznam z jednání ze středy 19. listopadu bude v nejbližších dnech přístupný na: http://www.novy-bor.cz/cz/mesto-novy-bor/zastupitelstvo/zaznam-z-jednani/

 

 

 

 

 

 

 

Datum poslední aktualizace: 20.11.2014 11:30
Naposledy aktualizoval: Radmila Pokorná


Kontakt

MĚSTSKÝ ÚŘAD

nám. Míru 1
473 01 Nový Bor
Tel: 487 712 311
E-mail: epodatelna@novy-bor.cz


Úřední hodiny:

Pondělí: 8:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Úterý: 8:00 - 11:00
Středa: 8:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Čtvrtek: neúřední den
Pátek: 8:00 - 11:00


IČ: 00260771
ID datové schránky: b7wbphv

Uživatel

  

Počasí na nejbližší dny